Pendik Oto Servis

PENDİK OTO SERVİS

Pendik Oto Servis

Opel marka araçlarda ihtiyaç duyulan birçok arıza sorunlarınızda Pendik Opel servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.On bin bakımlarında kalifiye planlama, özgün parça kullanımı, ustalaşmış ekipman ve uzman uygulayıcı takımlar s...Siz de aracınızın rutin bakımları için servisimizi ziyaret edebilir ve tamir işlemlerinden de faydalanabilirsiniz.Araçların birçok ihtiyacını bilen ve karşılayan bir servis karşınızda.

Pendik Hyundai Servisi

Opel, 1899 senesinde araba üretimine başlayan ve Almanya’da Adam OPEL tarafınca kurulan bir otomotiv firmasıdır. PSA...İşinin uzmanı tecrübeli kadromuzla on yılı aşkın hizmet vermekteyiz kalitenin güvenin Uygun fiyatın tek adresiEURO GARAJ BİR EURO CARSS KURULUŞUDUR İLK ÖNCELİĞİMİZ KENDİ FİLOSUNUN VE KENDİ GALERİSİNİN ARAÇ BAKIMLARİNDAN YOLA ÇIKIP DIŞ ÇEVREYEDE UYGUN FİYATLARA KESİN SONUÇLU ORANIRIMLAR SAĞLAMAKTIR KENDİMİZE YAŞATTIĞIMIZ BU GÜZEL VE MİNİK SERVİSİMİZDEKİ İMKANLARİ SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZEDE...Pendik’te konumlandırdığımız servisimiz ile her marka ve modelde aracınıza hizmet taktim etmek için hazırız!

Araçlarınız, direkt olarak işin ehli olan teknisyenlerimiz tarafınca prosedür görür. Gerekli bilgiye ve ihtimaller içinde tehlikelere hakim olan teknisyenlerimiz, bu riskleri ortadan kaldıracak adımları atar. Sizlere ise aracınızı güvenle kullanmak kalır.


Neden Motar Group?

Avrupa ve Asya grubu araçlara servisimizde birçok bakım,onarım hizmeti verilmektedir. Siz kıymetli müşterilerimize en iyiyi ve kaliteyi prensip edinmiş Motar Gruop olarak aracınızla alakalı birçok problemde bir telefon kadar yakınınızdayız. Güleryüzlü,deneyimli,işinde ustalaşmış olan...1992 yılından beri Pendik’te Renault Yetkili Servisi olarak başladığımız ve hali hazırda sürdürdüğümüz araba servis hizmetleri faaliyetlerimizi Bosch Car Service çatısı altında sürdürmekteyiz.Bosch Fren Balatası Değişim İşçiliğinde %35 İndirim Bosch Car Service’lerde!çok alakalı ve malumat ekip. Profesyonel bir bakım yaptılar, Ne laf verildiyse zamanında yapılmış oldu checkup ile bilmediiim oldukça riskli bir arızayı belirtiler, onu da makul fiyata yaptılar. Gayet memnun kaldım, öneri ederim.Diğer Hizmetler